Sistem Gereksinimleri

Dual Gear Hakkında ve Sistem Gereksinimleri

Dual Gear Hakkında

PC platformu için Temmuz ayı içerisinde erken erişim sürümü olarak çıkışını gerçekleştiren Dual Gear video oyunu şu an dijital mağazalardan Steam üzerinde 31 TL fiyat etiketiyle satılmaktadır.

Oyun içerisinde makinenizi gerçek zamanlı olarak pilotunuzla kontrol ediyor ve iyi bir strateji oluşturarak kazanmaya çalışıyorsunuz. Oynanabilir pilot seviye sistemine sahip olan oyunda büyük bir makinenin patronu olabilir ve 60 ‘ın üzerinde silah kullanabilirsiniz.

Oynanabilir mod için 1 eğitim + 3 hikaye görevi sunulmaktadır. İlk 1 + 3 görevini tamamlamanızın ardından çatışma modunun kilidini açabilirsiniz. Daha fazla pilot EXP toplamak için hikaye görevlerinde tekrar oynanabilirliğin kilidini açabilirsiniz.

Oyun için zaman zaman çeşitli güncellemeler yayınlanarak daha iyi bir seviyeye getirilmektedir. Sistem gereksinimleri de hemen aşağıda yer almaktadır.

Sahip olduğu RPG ögeleri ile oyuncuları içine çekebilecek hikaye odaklı bir yapısı da bulunan Dual Gear, bu bağlamda oyuncuların kendi becerilerini ön plana çıkarmalarını, hikaye modu ile EXP ve WXP kazanmalarını sağlıyor.

Dual Gear hikayesi

Oyun 2069 yılında geçen bir bilim kurgu türünde nitelendirilebilecek bir yapım. Büyük Yörünge Olayı gerçekleşmiştir ve olayın üzerinden 11 yıl geçmiştir. Dünyada çok büyük değişimler görülmüştür. Savaş kümesi dünyanın dört bir yanına dağılmaya başlamıştır ve dünyanın korumak için NEMOS kurulmuştur. NEMOS ile savaşa katılmak için pek çok genç erkek ve kadın uzman çağrılmaktadır. Oyun içerisinde Neil Carlsen ana karakterimiz olup 2058 yılında Masif Yürünge Olayı ile karşı karşıya kalan deneyimli bir pilottur. Enkaz çarpışmasında karısını ve dört yaşında olan kızını kaybetmiştir. Şimdiki amacı ise The Black Dual Gear’ı durdurabilmektir.

Dual Gear Minimum Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows 7,8,10 64bit
  • İşlemci: Intel quad-core Q6600,AMD Phenom II X4
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GTX 550,VGA AMD 7750 or better DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Dual Gear Önerilen Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows 7,8,10 64bit
  • İşlemci: AMD Six-core CPU,Intel quad-core CPU or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GTX 960,VGA AMD 7950 or better DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

SistemPC Notu :

Dual Gear video oyununu oynamak için yeni bir bilgisayara gerek yok. 2010’lu yılların başına ait giriş seviyesi bir oyuncu bilgisayarına sahip olmanız yeterli. Günümüzün pek çok ofis bilgisayarının dahi kasmadan oynatabileceği tarzda bir oyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu