Sistem Gereksinimleri

Drug Dealer Simulator Sistem Gereksinimleri PC

Drug Dealer Simulator yapımının sistem gereksinimlerine sizler için detaylı olarak değineceğiz. İlk olarak dilerseniz oyunla ilgili biraz bilgi verelim.

Simülasyon oyunları günümüzde çok fazla farklı kategoriden karşımıza çıkabiliyor. Drug Dealer yapımı da bu bağlamda dikkat çeken örneklerden biri.

Drug Dealer oyununa kirli bir barınakta başlıyor ve zamanla bölgenin hakimiyetini elinize almaya çalışıyorsunuz. Bunun için sokak ticaretinin dehası olabilir veya acımasız bir gangstre dönüşebilirsiniz. Bu hususta yapacağınız seçimler tamamen sizin elinizde.

Güç, itibar ve paranın hüküm sürdüğü bu dünyada eylem sergileyen sadece siz olmadığınızdan müttefik kurmaya çalışmalı ve kin dolu düşmanlara karşı dikkatli olmalısınız.

Drug Dealer Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or later
  • İşlemci: i5-2500 3.30 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce 780 GTX veya AMD Radeon Radeon R7 260X
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

SistemPC Notu: Oyun için yalnızca minimum gereksinimlere yer verilmiş olup önerilen gereksinimlerden bahsedilmemiştir. Minimum gereksinimlere baktığımız zaman eski orta seviye bir oyuncu bilgisayarı ile bu oyunu çalıştırabileceğinizi görmekteyiz. 15 GB boş alan, i5 2500 orta seviye eski işlemci gösterilirken grafik kartı tarafında ise GTX 780 ve AMD R7 260X dikkat çeken örnekler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu