Ana sayfa Oyun Hileleri Cubix : Robots Showdown Hileleri (Nostalji)

Cubix : Robots Showdown Hileleri (Nostalji)

43
0

Cubix : Robots Showdown Hileleri

Piyasaya sürülme tarihi 2002 olan, günümüzde oldukça eskiyen ve nostaljik oyunlar kategorisinde yer alan bir yapımdır. Blitz Games tarafından yayınlanan macera – aksiyon rol yapma oyunu Cubix : Robots Showdown hilelerini hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz:

  • Abbey olarak oyunu bitirmek – Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla X, R, X, Y, X, Y, R, L tuşlarına basın.
  • “Dr. K’s Base & Robots” için – Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla Z, A, Y, Y, Y, X, A tuşlarına basın.
  • “Bubble & Town & Night & Robots” için – Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla Y, L, Y, Y, X, L, Z tuşlarına basın.
  • Conner olarak oyunu bitirmek – Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla X, Y, L, Y, X, Y, L, R tuşlarına basın.
  • “Construction & Robots” için – Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla Y, Y, Y, Y, Z, A, R tuşlarına basın.
  • “Bubble & Town & Day & Robots” için – Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla Y, Y, Z, Y, Y, R, L tuşlarına basın.

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.