CS GO

CS GO Açılmıyor CS GO Açılmama Sorunu Çözüm Yöntemi

CS GO Açılmama Sorunu Nasıl Çözülür? CS GO açılmıyor sorununun nasıl çözüleceğini açıkladığımız yeni içeriğimize hoşgeldiniz. Hemen bu konudaki çözüm metodunu sizlerle paylaşarak sorunu gidermeniz konusunda yardımcı olacağız.

Counter Strike GO açılmama sorunu pek çok kullanıcının başına dert olan bir problem. CS Go açılmama, tepkisizlik hatası ile ilgili olarak bazı çözüm metodlarını denemenizde fayda var. Bunlara karşı en etkili yolu paylaşalım.

CS GO Açılmama Sorunu Çözümü:

  • İlk olarak şu klasöre gidin:
  • C:\Windows\SysWOW64\ içerisine giriniz.
  • Şu dosyayı bulun:
  • D3DX9_43.DLL
  • Dosyayı silin.

Şimdi de bu boşluğu doldurmak için güncel DirectX sürümünü edinmeniz gerekmektedir. Güncel DirectX sürümünü edinmek için buraya tıklayıp bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir.

CS : GO açılmama, tepkisizlik sorunu ile ilgili yapmanız gerekenler genel olarak bu şekilde olup daha fazla oyun içeriği için Oyun Evreni kategorimize bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Yeni yazılarımızda buluşmak dileğiyle!

Counter Strike hakkında dipnot:

Gelmiş geçmiş en popüler oyun serilerinden biri olarak kabul edilmekte olup çok büyük bir oyuncu kitlesine hala hizmet vermekte olan oyunları içerisinde barındırmaktadır. Serinin son oyunu Counter Strike : Global Offensive olup Türkiye’de en fazla oynanan oyunlardan biridir. Oyun içerisinde iki takımdan birini seçiyor ve takımınızın zafere ulaşması için rakip takımdaki oyuncuları öldürmeye veya oyun planına göre gerekenleri gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Oyunda refleksiniz ve silah kullanım yeteneğiniz epey önem arz ediyor. Hem eğlenceli hem de ustalık gerektiren bir oyun serisi olup büyük bir oyuncu kitlesi hala tutkuyla CS oyunlarını oynuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu