Telefon Haberleri

Legion Play el konsolu Android tabanlı olarak geliyor

Gelen bilgiler Lenovo markasının el oyun konsolu pazarına dahil olmayı hedeflediğini gösteriyor. Son sızıntılara göre Android tabanlı bir el oyun konsolu çıkacak.

Teknoloji şirketlerinden Lenovo, el konsolu pazarına katılmayı hedeflemekte. Son sızıntılar Legion Play modelini ortaya çıkardı. Android oyun konsolunun görüntüleri GBA Temp’te bir kullanıcı tarafından tespit edildi ve görüntülerin Çinli teknoloji devinin Legion Play markasını öneren kendi web sitesine bağlı olduğunu tespit etti. Rapor ayrıca görüntülerin şirketin Almanya ve Japonya biriminin MWC 2021 web sayfaları tarafından yüklendiğini de eklemekte.

Görüntülere göre Legion Play, Android’i özel bir başlatıcı gibi görünen bir el tipi oyun konsolu olarak çalıştırıyor. Bunun yanında Play Store, GeForce Now ve pek çok Google Uygulaması için destek sunuyor.

Konsol kullanıclıarın yüzlerce bulut oyunu oynamasına ve mobil oyunlardan sorunsuz olarak yararlanmasına imkan sunmak istiyor. En iyi oyun deneyimini sağlamak için 7 inç 16:9 FHD çerçevesiz ekran, HDR 10, yerleşik denetleyiciler, çift hoparlör, çift titreşim ve 7.000 mAh pil gibi özelliklerle gelecek. Büyük bataryası sayesinde uzun saatler boyunca oyun oynanmasına imkan sunacak gibi gözüküyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu