Sistem Gereksinimleri

We Went Back Sistem Gereksinimleri

We Went Back, 3 Nisan 2020 tarihinde PC platformu için dijital mağazalar üzerinden çıkışını gerçekleştirmiş bir oyundur. Ücretsiz olarak oynanabilmektedir.

Yaklaşık yarım saatlik kısa bir korku deneyimi sunan We Went Back içerisinde gizemli, terk edilmiş bir uzay istasyonunda bir çıkış yolu bulmaya çalışıyorsunuz. Bunun için karşınıza çıkan ipuçlarını değerlendirerek bulmacaları çözmeniz gerekiyor.

We Want Back’i deneyimleyen oyuncuların büyük bir çoğunluğunun memnun kaldığını belirtmek gerekiyor. Peki oyun sistem gereksinimleri tarafında ne talep ediyor?

We Went Back Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: Dört çekirdekli Intel / AMD işlemci
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960+
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

SistemPC Notu: Oyun için yayınlanan resmi sistem gereksinimlerinde minimum veya önerilen şeklinde bir belirtme yapılmadığını ifade edelim. Oyunu çalıştırabilmek için dört çekirdekli herhangi bir Intel veya AMD işlemcinin, 8 GB RAM’in, 8 GB boş alanın ve GTX 960 grafik kartının yeterli geleceğini belirtelim. Kısa süren bir oyun için depolama gereksinimi biraz fazla gibi gözüksede oyun ile ilgili yapılan geri dönüşlerin çok olumlu düzeyde olması dikkat çekici.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu