Sistem Gereksinimleri

The Dungeon Paradox Hakkında ve Sistem Gereksinimleri

Yeni bir sistem gereksinimleri yazısı ile sizlerle beraberiz. Bizim hazırladığımız sistem gereksinimleri yazılarımızın temel farkı SistemPC Notu adı altında yorumlamamızı da dahil etmemizdir ve popüler veya popüler olmayan tüm oyunlarla ilgili hakkında kısmı bulundurmamızdır.

The Dungeon Paradox Hakkında

Digital Sotfware tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen The Dungeon Paradox video oyunu Haziran ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirmiştir. PC platformu için 89,99 TL fiyat etiketiyle satılmaktadır.

Bir grup asker ters giden hadiseler sonrası kendisini fantastik bir ortamda bulur ve bu ortamda gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken bir yandan da kötülüğe karşı savaşmanız gerekmektedir.

The Dungeon Paradox içerisinde ateşli silahlarınızla canavarların üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Oyunun 4K çözünürlük desteği de bulunuyor.

The Dungeon Paradox Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows® 7, 64 bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz veya AMD Phenom 9950 Dört Çekirdekli 2.6 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik Kartı: AMD Radeon R7 370 veya NVIDIA GeForce GTX 660/570 DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

The Dungeon Paradox Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows® 10, 64 bit
İşlemci: Intel Core i5 3550 @ 3,3 Ghz veya AMD FX-6300
Bellek: 16 GB RAM
Grafik Kartı: AMD Radeon R9 290X veya NVIDIA GeForce GTX 780 DirectX: Sürüm 12
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

SistemPC Notu :

Oyunun minimum gereksinimleri ve önerilen gereksinimleri arasında bariz bir farklılığın olduğu görülüyor. Minimum ayarlarda oynayabilmek için 2010’lu yılların başına ait giriş seviyesi bir oyuncu bilgisayarı yeterli gözüküyor ancak RAM en az 8 GB olarak belirtilmiş. Bu durumda destekleyen anakartlarda ciddi bir RAM upgrade uygulamak gerekebilir. Önerilen gereksinimlere göre ise eski orta seviye bir oyuncu bilgisayarı işinizi görecek ancak bu sefer de 16 GB RAM gereksinimi göze çarpıyor. RAM hususunda bu bağlamda da bir upgrade gerekebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu