Sistem Gereksinimleri
Trend

Samsung Katlanan Telefon Sağlam mı?

Samsun, bazı kullanıcıların ilgisini çeken katlanabilir telefon üretip piyasaya sürdü. Aslında bu model daha farklı markalar tarafından da geliştirilmiş olsa da kullanıcılar çok güvenmediklerinden dolayı ilgi göstermemişti. Söz konusu Samsung olduğu için bu telefonlar hakkında çok fazla soru işareti olmasa da yine de kullanıcıların merak ettikleri pek çok soru işareti var.

Biz bu makalemizde Samsung katlanan telefon sağlam mı? Sorusunun yanıtını vermeye çalıştık ama bunu yaparken aynı zamanda katlanabilir telefon modeli hakkında da bilgiler verelim istedik.

Katlanabilir telefonların en büyük özelliği cebinizde taşımasının kolay olmasıdır. Yani donanım özellikleri bakımından diğer modellere göre çok üstünlük göstermiyor olsa da en büyük fark katlanarak küçük bir hale dönüşmesidir.

Samsung Katlanan Telefonun Özellikleri

Samsung katlanabilir telefonun özelliği tasarımıyla dikkat çekmesidir. Hem normal telefonlardan daha küçük hem de normalden daha büyük model arayanlar için ideal bir seçenektir. Yani herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özeliğe sahip. Bu özellik onu diğer modellere göre bir adım daha avantajlı yapıyor.

Samsung Katlanan Telefonun Özellikleri
Samsung Katlanan Telefonun Özellikleri

Telefon kutu içerisinde katlanmış olarak geldiğinden dolayı açarak kullanıyorsunuz. Telefonun menteşeleri biraz zorlayabiliyor. Bu da kolayca açılmasının önüne geçmiş oluyor. Ancak zamanla bu menteşeler kullandığınızda biraz gevşeyerek daha normale dönüyor.

Samsung Katlanan Telefonun Kamerası Nasıl?

Samsung katlanan telefonun kamerası bir önceki modellere göre daha iyi. Arka kamerası 50 MP bir çözünürlük sunarken ultra geniş çekim yapan kamerası ise 12 MP özelliğinde. Bu kamera özellikleri Samsung’un S22 ve S22 Plus telefonlarıyla benzerlik gösteriyor.

Telefonun kamera kullanımı tasarım açısından avantajlı. Özellikle selfie konusunda büyük kolaylık sağlıyor.

Samsung Katlanan Telefonların Pil Ömrü Nasıl?
Samsung Katlanan Telefonların Pil Ömrü Nasıl?

Samsung Katlanan Telefonların Pil Ömrü Nasıl?

Samsung katlanan telefonların pil ömrü de önceki modellerle aynı kapasiteye sahip. Yani bu aslında Samsung telefonlar için olumsuz bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Samsung telefonlar 6 ay boyunca kullanıldığında pil ömrü değerlendirmesi çok başarılı sonuç vermiyor.

Samsung Katlanan Telefonlar Dayanıklı mı?

Son olarak toparlayacak olursak telefonun lanse edilmesinde oldukça sağlam olduğu belirtilmiş ancak bir önceki modellere baktığımızda çokta güvenilir sonuçların ortaya çıkmadığını görebiliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu