Ana sayfa Sistem Gereksinimleri Rustler Sistem Gereksinimleri (Minimum ve Önerilen)

Rustler Sistem Gereksinimleri (Minimum ve Önerilen)

87
0

Rustler Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

Çiçeği burnunda yeni video oyunu Rustler, oyunculara hem komik hem de aksiyon dolu bir macera sunmaya geliyor. Kuş bakışı kamera açısıyla oynadığınız ve tarz itibariyle eski GTA oyunlarına benzeyen Rustler, eski GTA tarzının modern grafikler ile tekrar işlenerek öne çıkarılan ve içerisine mizah dahil edilen farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Anne babası ona uygun bir isim veremeyecek kadar tembel olan The Guy olarak oynadığınız oyun içerisinde feodal adaletsizliği, engizisyonu, cadı avını deneyimleyin ve The Grand Tournament’a katılın. Cesur ama inanılmaz derecede aptal şövalyelerle tanışın. Çok çeşitli sapkın görevleri ve görevleri tamamlayın ya da köylerde ve şehirlerde kargaşa yaratın. Yürüyerek ya da çalıntı bir atla gitmeyi seçin. Bir kılıçla savaşın veya şık bir otomatik yaylı tüfek seçin. Tüm bunlar, Monty Python’dan ilham alan uygunsuz bir mizah anlayışıyla renklendi. Video oyunu Rustler’in dünyası mizah, anakronizmler ve popüler kültür referanslarıyla doludur. Medieval Martial Arts Arena’da kafes dövüşleri yapmak ister misin?  Round-Earthers mezhebine katılmaya ne dersiniz? Kılıç, mızrak ve tatar yayları kullanın. Daha verimli olmak ister misiniz? Kutsal el bombalarını veya… atları deneyin. Size doğru dörtnala koşan toynaklardan daha ölümcül bir şey olamaz. Ya da bir arabayı sürüklemek. Fakir bir köylü olarak, Grand Tournament ™ ‘ı kazanmak için gerçekten de üretken olmanız gerekir. Tuhaf ittifaklar kurun, düşmanlarınızı ikiye katlayın ve hafif, anlaşılması kolay ve empati kurması zor bir hikayede mücadele edin.

Rustler Minimum Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Core i5-3570K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: GTX 780 DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Rustler Önerilen Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Core i7-4790
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Grafik Kartı: GTX 1060
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Bu oyunu oynayabilmek için bir oyuncunun beş yıllık orta segment bir oyuncu bilgisayarına sahip olması yeterli gelecektir. Akıcı ve yüksek ayarlarda oynayabilmek için ise günümüzde hala geçerliliğini koruyan orta segment bir oyuncu bilgisayarına ihtiyacı vardır. Aynı zamanda oyunun 64 bit işlemci ve işletim sistemi için destek sunmakta olduğunun da altını çizmemiz gerekiyor.

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.