Sistem Gereksinimleri

American Truck Simulator Sistem Gereksinimleri Detaylı Anlatım

American Truck Simulator sistem gereksinimlerini detaylı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dilerseniz ilk olarak oyunla ilgili olarak bilgiler verelim. İlk olarak oyunun bir tır simülasyon olduğunu belirtelim. Amacınız sürücü olarak Amerika eyaletleri arasında mal taşımak, kargoları teslim etmektir.

Amerika’nın dikkat çekici manzaralarında oynama imkanınız olan oyunun haritaları özel olarak tasarlanmış olup mekanik tarafında da Euro Truck Simulator 2 popüler oyunundaki anlayışı sürdürüyor.

İkonik kamyon üreticilerinin resmi lisansına sahip son derece ayrıntılı kamyon modellerini sürebildiğiniz oyunda kamyonunuz adeta evinizdir. Kamyon meraklıları için çeşitli simülasyon ayarları bulunmaktadır.

Oyun içerisinde zamanla garaj satın alabiliyor , kendi kamyon filonuzu oluşturabiliyor, şoför kiralayabiliyorsunuz. Yani bir şirket sahibi olup yönetebilme imkanı sunuyor.

Zengin düzenleme seçenekleri sunan bir fotoğraf modu ile en sevdiğiniz anları yakalayabiliyorsunuz. En sevdiğiniz görüntüleri favorilere ekleyebiliyorsunuz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTS 450 sınıfı (Intel HD 4000)
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 64-bit
İşlemci: Dört çekirdekli CPU 3.0 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760 sınıfı (2 GB)
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu