Sistem Gereksinimleri

Agrou Sistem Gereksinimleri PC

Agrou, Osmose Studios tarafından geliştirilen ve Bingames tarafından yayınlanan bağımsız geliştirici eliyle gelen bir oyun olup 25 Temmuz 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Bu bağlamda PC platformu için yazının yayım tarihi itibariyle oldukça taze bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Strateji oyuncuları için yeni bir serüven sunmakta olan Agrou içerisinde herkesin sezgilerine güvenmesi ve diğerlerinden haberdar olarak aklını kullanarak hareket etmesi son derece önemli. Çok oyunculu bir yapıya sahip olan oyunda kurtadamlar oyuncular arasında masumları saklar ve diğerlerini yer. Her gün bir araya gelirler ve kimin suçlu olduğunu düşündüklerini tartışırlar ve suçlu bulunan oyuncu ertesi gün kurban edilir. Bu her akşam devam eden bir ritüeldir.

Farklı bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğimiz Agrou sistem gereksinimleri tarafında neler talep ediyor? Haydi bir bakalım:

Agrou Minimum Sistem Gereksinimleri :

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 x86 ve x64
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6750 (2 * 2660) veya eşdeğeri
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Grafik Kartı: GeForce GTX 750 (2048 MB) veya eşdeğeri
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

SistemPC Notu:

Agrou 64 bit işlemci ve işletim sistemi desteklemekte olup oyun hakkında yalnızca minimum gereksinimler paylaşılmıştır. 1 GB RAM, Intel Core 2 Duo veya seviyesinde işlemci, 8 GB boş alan, GTX 750 veya seviyesinde grafik kartı yeterli olup, minimum gereksinimlerde dikkat çeken nokta işlemci, RAM gereksinimlerinin oldukça mütevazi olup GTX 750 grafik kartı gereksinimin orantısız derecede daha ağır olduğu yönünde. Oyuncuların pek çoğu da grafik kartı yönünden sıkıntı yaşayabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu