Ana sayfa Oyun Evreni Dark Skies: The Nemansk Incident Hakkında Bilgiler

Dark Skies: The Nemansk Incident Hakkında Bilgiler

140
0

Dark Skies : The Nemansk Incident Hakkında

Sahip olduğu karanlık atmosferi ve zorlu çatışma ögeleri ile ön plana çıkan Dark Skies : The Nemansk Incident aynı zamanda açık alan seviyeleri bakımından da yoğun olan bir oyundur. Geliştiricilerin kendisi tarafından oluşturulan özel müziklere ve ambiyans seslerine sahip olan oyunda radyasyonla ve karanlıkla yüzleşecek, zorlu düşmanlara karşı galip gelmeye çalışacaksınız. Bu noktada oyun içerisinde pek çok farklı ateşli silahı kullanarak FPS bakış açısıyla rakiplerinizi yok etmeye çalışacaksınız.

Oyundaki ana karakterinizin ismi Prochor Visinov olup bir askerdir ve kayıp birlikler için son umuttur. Nmenask Bölgesi’nde tehlikeli geziler yapıp orduya yardım etmeniz gerekiyor. Görevin kurtulup kurtulmayacağı sizin ellerinizde. Dark Skies : The Nemansk Incident açıkçası ürkütücü bir atmosferi olan, oyuncuyu hem aksiyonun içerisine hem de gerilimin içerisine sokan bir oyun.

Henüz erken erişim aşamasında olan Dark Skies : The Nemansk Incident bazı teknik sıkıntılara sahip olan bir oyundur. Zaman içerisinde daha iyi bir hale gelecektir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Win 7 – DirectX 11
  • İşlemci: Intel Dual-Core 2GHz veya AMD Dual-Core 2GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: Nvidia veya AMD Graphics 4 GB veya üstü
  • Depolama: 3000 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Minimal Sistem Özelliklerinin altındaki herhangi bir şey sorunlara ve çökmelere neden olur.

BİR YORUM BIRAK

Söz sizde ! Bu kısımda teşekkür edebilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu giriniz!
İsminizi giriniz

Yorum önce onaylanacaktır.